Op het moment dat we dit in de diaconie hadden afgesproken, was nog niet bekend dat de locatie Meerwijk (zeer waarschijnlijk) volgens berichtgeving in de media, na 3 jaar per 28 mei a.s. zal sluiten. 140 bewoners zullen verhuizen naar het pand aan de Hervensebaan, waar momenteel ook al mensen worden opgevangen.

De diaconie leeft mee met de mensen en er wordt nog steeds fietsles gegeven. Een eerder geplande kas en moestuin gaan helaas niet door. Maar er blijft genoeg te doen, dus wij gaan door. Doet u mee?

Naast Meerwijk worden er ook vluchtelingen opgevangen op locatie Pettelaarpark. Daar is ook de Protestantse kerk Den Bosch actief. Inmiddels hadden we -ook samen met gemeenteleden uit Berlicum/Rosmalen- zoveel contacten in het AZC Pettelaarpark en de COA-woonbegeleiders dat we werden uitgenodigd voor de speciale ladies nights. Elke woensdagavond komt er een groep vrouwen bijeen voor een avondje ontspanning, om met elkaar verhalen uit te wisselen, elkaar te verzorgen en samen te dansen. Ook is er twee keer per week een brei-programma; dit is een groot succes. Wol is altijd welkom, graag dikke wol en het liefst een paar bollen wol in eenzelfde kleur.

U kunt ook op andere wijze helpen:

  • Met de fietslessen ook op het Pettelaarpark: aanmelden kan via diaconie@kerk-engelen.nl
  • Met helmen en veiligheidshesjes die we kunnen gebruiken bij het geven van de fietslessen. Ook zoeken we de grootste maat kinderfietsen.
  • Met dikke wol voor de dames op het Pettelaarpark die deelnemen aan het brei-programma. In onze kerk staat nog altijd een mandje waarin u de wol kunt achterlaten.
  • Met verzorgingsproducten, zoals crème, make-up, haarverzorging etc. voor de ladies nights op het Pettelaarpark. We zullen hiervoor een mandje in de kerk plaatsen waarin u dit kan achterlaten.

Alvast bedankt!